Co interesuje cię najbardziej?

wtorek, 26 czerwca 2012

Natural make up

Hej!


Co myślicie o naturalnym makijażu? Niektórzy mówią, że lepiej nie malować się wcale, jeśli makijaż ma być niewidoczny. Ja jestem zwolenniczką tezy, iż mniej oznacza więcej. Nie znaczy to jednak, że od czasu do czasu nie możemy zaszaleć z kolorem na ustach, czy śmiałym połączeniem cieni na powiekach.

Oto kilka zdjęć gwiazd, które w makijażu prezentują się zjawiskowo, choć nie jest on przytłaczający barwą i natężeniem

Emma to kobieta o bardzo delikatnej urodzie. Gdyby postawiła na mocny, wyzywający makijaż, jej łagodne rysy twarzy zgubiłyby się. Podkreślenie naturalnego piękna, to droga w dobrą stronę.

Przykład makijażu, który pomimo rozprowadzenia ciemniejszego cienia na dolnej powiece wciąż jest jedynie podkreśleniem urody Gwyneth i pięknego koloru tęczówki.

Jennifer to klasa sama w sobie. Choć nie jest uważana na ideał kobiecego piękna, to olśniewa urodą, dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom i odcieniom.


Obie panie prezentują typ urody południowej. W przypadku Penelope podkreślenie oka czarnym kolorem nie pomniejsza go, ani nie sprawia wrażenia "ciężkiego oka". To zasługa ciemnej oprawy oczu i pięknego koloru skóry. W przypadku Jessicy rozświetlona cera, podkreślenie rzęs i delikatny kolor nadający połysku ustom, to pomysł na makijaż podkreślający dziewczęcą urodę aktorki i jej piękne, brązowe oczy.


Jak widać-nie potrzeba nakładać tony podkładu, cieni w każdym kolorze tęczy i masy bronzera, by wyglądać olśniewająco. Piękno kryje się w każdej kobiecie, jednak nie każda potrafi je dostrzec i podkreślić to, czym obdarzyła ją matka natura najbardziej wdzięcznie:)

Pozdrawiam czytających, do następnego!

3 komentarze:

  1. nie lubie żadnej z powyzszych osób . :D

    ale obserwuje i zapraszam do mnie . ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. I taki makijaż jest najpiękniejszy!!!! Ja tez najlepiej czuję się w makijażu który nie " wali innych po oczach" :)

    OdpowiedzUsuń